انواع محصولات گروه اتوماسیون استنسون

گروه اتوماسیون با ده سال سابقه‌ی تولید درایو در بخش‌های درایوهای آسانسوری و درایوهای صنعتی در مدل‌های یونیک و استارک، مفتخر است با بهره‌مندی از دانش بومی، بهترین و با کیفیت‌ترین مواد مصرفی و تجهیزات به روز دنیا، بسته‌ای کامل از محصولات را عرضه کرده است.

انواع محصولات گروه اتوماسیون صنعتی استنسون

توجه کنید که برای ابعاد دقیق درایوهای صنعتی و آسانسوری یونیک و استارک به بخش محصولات سایت مراجعه بفرمایید.

گروه اتوماسیون با ده سال سابقه‌ی تولید درایو در بخش‌های درایوهای آسانسوری و درایوهای صنعتی در مدل‌های یونیک و استارک، مفتخر است با بهره‌مندی از دانش بومی، بهترین و با کیفیت‌ترین مواد مصرفی و تجهیزات به روز دنیا، بسته‌ای کامل از محصولات را عرضه کرده است.

آنچه ما در درایو صنعتی و درایو آسانسوری و کاربری آن گرد هم آورده‌ایم دانش و نیروی کار ایرانی و به روزترین و با کیفیت‌ترین قطعات و تجهیزات روز دنیا است. این گروه سال‌های متمادی است که به عنوان گروهی دانش بنیان فعالیت می‌کند و از تمامی مزایای فعالیت در این عرصه برخوردار است.

برند استنسون در دو مدل متفاوت یونیک UNIQUE و استارک STARK به بازار عرضه شده است که هر کدام از این مدل‌ها خصوصیات خاصی در درایوهای آسانسوری استنسون و درایوهای صنعتی استنسون دارد. اولین مدل درایوهای استنسون مدل UNIQUE است که به دو دسته درایو آسانسوری یونیک و درایو صنعتی یونیک تقسیم‌بندی می‌شود.

درایو یونیک با سابقه‌ای ده ساله در بین درایوهای آسانسوری و سابقه‌ای طولانی در درایوهای صنعتی با تنوع بالایی در گروه اتوماسیون استنسون تولید می‌شود. درایو آسانسوری یونیک با توان‌های 7.5 کیلو وات تا 18 کیلو وات تولید می‌شود. درایو آسانسوری یونیک با توان 7.5 کیلو وات به صورت خاص به صورت Open/Close هم تولید می‌شود. کاربران می‌توانند با تنوع خوب، بسته به نیاز خود از میان درایوهای آسانسوری یونیک انتخاب و در تابلو فرمان آسانسور استفاده کنند. درایو آسانسوری یونیک با سابقه‌ی ده ساله‌ی خود در بازار آسانسوری جزو بهترین درایوهای موجود در کشور است. درایو صنعتی یونیک هم با تنوع بالا تولید می‌شود. درایو صنعتی یونیک در جریان ورودی 220 ولت با توان‌های 1.5 کیلووات، 2.2 کیلووات و 4 کیلووات عرضه می‌شوند. در جریان ورودی سه فاز درایو صنعتی یونیک با توان‌های 1.5 کیلوولت تا 315 کیلووات به بازار عرضه شده‌اند. درایوهای صنعتی یونیک قابلیت استفاده در صنایع سنگین همچون کشنده‌های لوله و سیم، چرثقیل‌های سنگین، نوارهای نقاله صنایع بزرگ، ، تزریق پلاستیک و بسیاری کاربری‌های دیگر را دارند.

دومین مدل از درایوهای استنسون مدل STARK است. درایو استارک در بخش درایو آسانسوری استارک توان 7.5 کیلو وات Open با ولتاژ ورودی 380 ولت است. این درایو با بدنه‌ی فلزی و طراحی زیبا مناسب‌ترین درایو با توان پایین برای تابلوی فرمان آسانسور است. در بخش درایوهای صنعتی استارک از توان 0.4 تا 2.2 کیلووات با ولتاژ ورودی 220 ولت است. درایوهای صنعتی استارک با بهینه‌ترین طراحی و با کارآمدی بالا قابلیت استفاده در صنایع مختلف از جمله  کاربری‌هایی چون پمپ‌های کوچک، فن، نوار نقاله، پله برقی، جرثقیل‌های سبک و… دارند. درایو صنعتی استارک طراحی مناسبی در بدنه برای استفاده در انواع تابلوهای صنعتی را دارد.

گروه اتوماسیون استنسون با درایوهای صنعتی و آسانسوری استارک و درایوهای صنعتی و آسانسوری یونیک به طور کلی در بخش قابل توجهی از صنعت به طور عمومی و بخش آسانسوری به صورت خاص محصولات خود را عرضه می‌کند. آنچه در کنار تولید دانش بنیان گروه مهم است گارانتی دو ساله محصولات و خدمات ده ساله‌های بی‌نظیر شرکت است. بخش فروش و خدمات گروه اتوماسیون صنعتی استنسون در تمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به کاربران مختلف در صنعت و ساختمان هستند.

 

باز هم بیشتر بخوانید

مطالب بیشتر در آموزش کار با درایو

درایو آسانسوری استارک 7.5 کیلووات

انواع کاربری درایو

بر اساس نوع موتور شما، جریان ورودی و خروجی آن و کاربری آن موتور در صنعت می‌توان درایوهای متنوعی استفاده کرد. درایو شما می‌تواند ورودی‌های موتور شما را محدود و کنترل کند. مهم نیست این ورودی به چه شکل یا نوعی است، شما می‌توانید درایوی پیدا کنید که با آن ارتباط برقرار کند.

درایو فرکانس متغیر چیست؟

فیلم: درایو فرکانس متغیر چیست؟

در کنترل دور موتور دستگاه‌های زیادی استفاده می‌شود. یکی از این دستگاه‌ها درایو فرکانس متغیر است. در این مطلب به شما نشان می‌دهیم درایو فرکانس متغیر چه عملکردی دارد و اگر نیکلا تسلا صد سال دیگر زنده مانده بود چطور بهترین کارکرد موتور خود را در کنار سیستم کنترل آن دیده بود.