درباره ما

گروه اتوماسیون صنعتی استنسون تولیدکننده درایو صنعتی و درایو آسانسوری

گروه اتوماسیون صنعتی استنسون برای کنترل دور موتور با طراحی منحصر به فرد اقدام به تولید  درایوهای آسانسوری و درایوهای صنعتی کرده است. تمامی مراحل طراحی، تولید و نظارت بر درایوهای استنسون توسط تیمی مجرب انجام می‌شود. با سابقه‌ی ده ساله در تولید درایوهای آسانسوری یونیک و استارک و همینطور با سابقه‌ی پنج ساله در تولید درایوهای صنعتی تلفیقی از دانش بومی و تجهیزات به روز بین‌المللی به صنعتگران و سازندگان تابلوهای فرمان و تابلو برق در کل کشور ارائه شده است. این مجموعه در هفت استان کشور نمایندگی و همینطور با تمامی نقاط کشور همکاری مستقیم دارد. گروه اتوماسیون صنعتی استنسون مفتخر است که تا کنون علاوه بر همکاری با بخش آسانسوری در بخش‌های مختلف صنعت چون تهویه مطبوع، آب و فاضلاب، صنایع غذایی، نساجی، پلاستیک، چاپ و بسته‌بندی، سیمان، پتروشیمی، چرثقیل و ماشین‌سازی همکاری‌ها و کارنامه‌ی موفقی داشته است.

درایو استنسون

دوسال گارانتی محصولات

ده سال خدمات پس از فروش

ارسال به تمامی نقاط کشور

طراحی،تولید و ضمانت دانش بنیان

ارتباط با گروه استنسون

شما می‌توانید از طریق راه‌های زیادی با استنسون و نمایندگی‌های ما ارتباط بگیرید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی ارتباط با ما مراجعه فرمایید.

1
نمایندگی در کل کشور​
+
درایو و اینورتر تولید شده​
1
تنوع سبد محصول​
Stanson Work

تولیدات گروه اتوماسیون صنعتی استنسون در بخش درایو آسانسوری و درایو صنعتی است که با دو مدل اینورتر یونیک و ایتنورتر استارک به بازار عرضه می‌شود. این تولیدات با توان‌های 0.37 کیلووات تا 315 کیلووات در سبد محصولات استنسون موجود است و دیگر بازه‌‌های مورد نیاز به صورت سفارشی تولید می‌شود. محصولات با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی محصولات و راه‌های ارتباطی گروه استنسون مراجعه فرمایید.